O STUDIO-PROJECT

Jesteśmy studiem projektowym z Rzeszowa działającym na rynku od 2009r. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc w zakresie reklamy oraz informacji wizualnej: wizualizacje 3D, strony internetowe, projekty graficzne.

Specjalizujemy się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji 3D:
wizualizacje wnętrz, mebli, pojazdów, modele 3D przedmiotów, urządzeń, wizualizacje domów, osiedli, rzuty 3D mieszkań, elewacje bydunków, itp. Otrzymane w wyniku renderingu prace idealnie nadają się do celów reklamowych.

Nasze wizualizacje są wspomagane projektowaniem CAD, dzięki czemu są one w pełni parametryczne. Tworzymy własne wizualizacje elementów, podzespołów oraz przetwarzamy odręczne szkice, rysunki, zdjęcia na dokumentację elektroniczną.

Tworzymy tak, by nasze produkty charakteryzowała wysoka jakość. Nasz zespół to kreatywni projektanci, których umiejętności i zmysł graficzny umożliwiają realizowanie najbardziej nietypowych i oryginalnych pomysłów.
Każdy nasz projekt przygotowywany jest indywidualnie do potrzeb Klienta. Naszym celem jest tworzenie produktów jedynych w swoim rodzaju.

Ceny projektów wyliczane są indywidualnie, w zależności od wymagań klienta, rodzaju prezentacji, ilości szczegółów do wygenerowania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.